Kontakt


Konrad Gronkiewicz
Dział Ofertowania i Wycen
Tel. +48 509 199 886

e-mail: k.gronkiewicz@grant.ostrowiec.pl


Sekretariat
Tel. +48 506 207 558

e-mail: sekretariat@grant.ostrowiec.pl

STRUKTURA KIEROWNICTWA

Prezes Zarządu
Grzegorz Orczyk g.orczyk@grant.ostrowiec.pl +48 602 452 447
Wiceprezes Zarządu Andrzej Wosiek a.wosiek@grant.ostrowiec.pl +48 662 107 414
Dyrektor Finansowy
Główny Księgowy
Małgorzata Karbowniczak m.karbowniczak@grant.ostrowiec.pl +48 509 189 651
Dyrektor Produkcji Tomasz Ciździel t.cizdziel@grant.ostrowiec.pl +48 509 190 147
Główny Spawalnik Grzegorz Kwietniak
g.kwietniak@grant.ostrowiec.pl +48 509 202 440
Szef Logistyki Grzegorz Kita g.kita@grant.ostrowiec.pl +48 509 200 899
Sekretariat Małgorzata Kordos sekretariat@grant.ostrowiec.pl +48 506 207 558

 

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Ustawienia ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby dać Ci najlepszy sposób przeglądania strony. Jeśli w dalszym ciągu będziesz korzystać z tej strony, bez zmiany ustawienia plików cookie lub przez kliknięcie przycisku "Akceptuję", wyrażasz na to zgodę.

Zamknij