Kontakt


Andrzej Kajzer
Szef Przygotowania Produkcji
Tel. +48 780 114 361

e-mail: a.kajzer@grant.ostrowiec.pl


Sekretariat
Tel. +48 506 207 558

e-mail: sekretariat@grant.ostrowiec.pl

STRUKTURA KIEROWNICTWA

Prezes Norbert Jeż n.jez@grant.ostrowiec.pl +48 510 075 179
Dyrektor Generalny Henryk Kamiński h.kaminski@grant.ostrowiec.pl +48 510 075 193
Dyrektor Produkcji Wojciech Lisiecki w.lisiecki@grant.ostrowiec.pl +48 509 189 874
Główny Księgowy Małgorzata Karbowniczak m.karbowniczak@grant.ostrowiec.pl +48 509 189 651
Szef Wytwórni Konstrukcji Stalowych Mirosław Bąbel m.babel@grant.ostrowiec.pl +48 510 075 169
Główny Spawalnik Robert Kamiński r.kaminski@grant.ostrowiec.pl +48 888 444 357
Szef DKJ Piotr Masternak p.masternak@grant.ostrowiec.pl +48 508 467 633
Szef Przygotowania Produkcji Andrzej Kajzer a.kajzer@grant.ostrowiec.pl +48 780 114 361
Szef Logistyki Anna Drożdżowska a.drozdzowska@grant.ostrowiec.pl +48 505 183 202
Kierownik Działu Kadr Justyna Farys j.farys@grant.ostrowiec.pl +48 510 075 154
Sekretariat Małgorzata Kordos sekretariat@grant.ostrowiec.pl +48 41 263 60 59

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Ustawienia ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby dać Ci najlepszy sposób przeglądania strony. Jeśli w dalszym ciągu będziesz korzystać z tej strony, bez zmiany ustawienia plików cookie lub przez kliknięcie przycisku "Zgadzam się", wyrażasz na to zgodę.

Zamknij